W naszej szkole popularyzujemy nie tylko piłkę nożną. Dowodem niech będzie udział naszych dzieci jesienią w Gminnych Biegach Przełajowych w Brzózie Królewskiej, gdzie chłopcy zajęli III miejsce drużynowo w kategorii klas IV, a Kacper Plichta II miejsce indywidualnie.
   Wiosną kontynuowaliśmy naszą pracę w Powiatowych Indywidualno- Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyna nie uzyskała awansu do zawodów rejonowych. Takie osiągnięcie było natomiast udziałem Kacpra Plichty, który będąc trzeci w zawodach powiatowych i awansując do zawodów rejonowych zajął w nich 11 miejsce.

Gratulując uczniom mamy głęboką nadzieję, że pasji i ambicji nie zabraknie im w kolejnych latach edukacji w naszej szkole.

Drużyna w składzie:

1. Plichta Mateusz