Od wielu lat w naszej szkole organizowane są spotkania z okazji Dnia Seniora.

Chcąc utrzymać dotychczasową tradycję, również w tym roku w dniu 23 stycznia dzieci i młodzież naszej szkoły i miejscowości przy współpracy KGW i p. Ewy Warchoł (społecznego koordynatora) zorganizowali uroczystą akademię. Po odprawionej mszy św. w intencji babć i dziadków, dostojni seniorzy przybyli do szkoły, by wziąć udział w uroczystości zorganizowanej właśnie dla nich.
  Spotkanie uświetniła obecność władz gminy w osobach pana wójta Krzysztofa Sobejko i radnego Franciszka Szewczyka oraz byłych dyrektorów szkoły p. Kazimierza Baja i p. Marii Turek.
  Na początku zabrała głos p. dyrektor Lucyna Ładak, a później odbyła się część artystyczna. Spotkanie zakończyło się wspólnym obiadem. Wszyscy cieszyli się miłą i serdeczną atmosferą.